04.03.2021 19:40

WEBINÁŘ K ZÁPISU DO 1. TŘÍD

Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín, odloučené pracoviště Starý Bohumín, zve zákonné zástupce budoucích prvňáčků na netradiční Den otevřených dveří, a to formou webináře, který bude vysílán on-line 16. března 2021 od 16.00 hodin. V rámci tohoto on-line setkání se seznámíte s informacemi potřebnými k Zápisu žáků do 1. ročníku a současně Vám bude představena Masarykova ZŠ a ZŠ Starý Bohumín, která se může stát v novém školním roce pro Vaše dítě druhým domovem. Na webináři se rovněž dozvíte o přípravném kurzu Školáka a mnoho dalšího. Prostor bude i pro odpovědi na Vaše případné dotazy týkající se odloučeného pracoviště ZŠ Starý Bohumín, které Vám zodpoví vedoucí školy Mgr. Daniela Szelongová. Z důvodu koronavirové epidemie bude termín samotného zápisu i jeho podoba ještě upřesněna na webových stránkách školy, řádný termín zápisu do ZŠ Starý Bohumín byl plánován na středu 7. dubna 2021. V případě potřeby neváhejte a kontaktujte nás na email. zs-starybohumin@mzsb.cz nebo tel. 773 200 174.

Odkaz na připojení k webináři. www.mzsb.cz

ZŠ Starý Bohumín

Sokolovská 90
Bohumín - Starý Bohumín